odchudzanie

Zimą sprytnie ukrywamy się pod swetrami czy bluzami, pod którymi znikają obfite uda czy wystające brzuchy. Lato odkrywa wszystkie nasze słabości, gdyż po prostu musimy zdjąć maskujące ubrania. Kostium kąpielowy prawie nic nie zakrywa, a przecież nie będziemy siedzieć na plaży w płaszczu. Jak zadbać o sylwetkę? Czy są preparaty, które odchudzanie uczynią łatwiejszym? Czy Calominal pomoże?

Prosto do celu!

Zanim zabierzmy się za odchudzanie, musimy spojrzeć w lustro. Może nie zauważyliśmy, że nadwaga jest coraz większa? Zastanówmy się, czy naprawdę chcemy się odchudzać, ale jeśli jesteśmy tego pewni, to poszukajmy w sobie motywacji. Na każdego będzie działało coś innego, ale znajdźmy coś, co będzie nas zachęcało do wysiłku nawet wtedy, gdy na efekty odchudzania trzeba będzie poczekać. Podzielmy proces przemian na mniejsze etapy. Ważne jest bowiem, by cieszyły nas nawet małe sukcesy. Kilogram mniej to już początek sukcesu.

Jak skomponować dietę?

Zaczynając pracę nad swoim ciałem musimy przyjrzeć się swojej diecie. Nie decydujmy się na głodówkę. Na początku z pewnością moglibyśmy stracić kilogramy, ale te z pewnością wrócą, gdy rzucimy się na jedzenie. Gdy nie dostarczamy organizmowi jedzenia, wówczas zaczyna się automatycznie bronić, spowalnia metabolizm i przemiana materii. Zapomnijmy więc o restrykcyjnych dietach i dokonajmy rozsądnych zmian w odżywianiu. Dobierajmy właściwe składniki odżywcze w odpowiednich ilościach, wprowadźmy do diety więcej pełnego ziarna, ryb, owoców morza, świeżych warzyw oraz owoców. Kluczowe są także dobre źródła białka, które jest niezbędne w procesie budowania tkanki mięśniowej. W odchudzaniu pomagają także zioła i przyprawy, które nadają potrawom wyrazisty smak, a jednocześnie pozytywnie wpływają na perystaltykę jelit, modulują poziom glukozy we krwi i działają przeciwzapalnie. W diecie pomagają również dobrze dobrane suplementy. Takim preparatem jest np Calominal, którego zadaniem jest leczenie nadwagi, zmniejszenie przyswajania cholesterolu oraz utrzymywanie wagi ciała na zadowalającym poziomie.

W tym dziale  Jakie zagrożenia niesie za sobą siedzący tryb życia?

Jakie składniki zawierają preparaty na odchudzanie?

W skład tego typu preparatów jak np Calominalu wchodzi między innymi chitozan, który pęcznieje w przewodzie pokarmowym, hamując apetyt. Dodatkowo zapobiega on wchłanianiu tłuszczów, które zamiast tego są wiązane i wydalane. Chitozan jest składnikiem naturalnym i w pełni bezpiecznym, o udowodnionej skuteczności. Suplement trzeba przyjmować dwa razy dziennie, po dwie tabletki. Jeśli chcemy utrzymać wagę, przyjmujemy jedną tabletkę dwa razy dziennie. Preparat koniecznie trzeba popić sporą ilością wody i przyjmować tylko w towarzystwie dwóch głównych posiłków. Walka o szczupłe i piękne ciało na pewno zakończy się sukcesem, ale musimy dobrze się do niej przygotować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.